1 Yıl Garantili Özel Sharp Servisi

  • Home
  • Genel
  • 1 Yıl Garantili Özel Sharp Servisi

Sharp servis hizmetine ihtiyacınız varsa, markaya ait bir televizyonunuz bulunuyorsa ancak sürekli olarak bozuluyorsa, size bu konuda yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. İstanbul’un önde gelen ve sevilen özel beyaz eşya servislerinden birisi olarak, kendimizi bu alanda sürekli geliştiriyor ve birçok markanın ürünleri konusunda eğitim alıyoruz. Sharp, ülkemizde birçok mağaza ve elektronik eşya satan alanda tercih edilen markalardan bir tanesi.

Markanın ürün kataloğu içerisinde televizyonlar da önemli bir yer tutuyor. Çok kişinin de markadan televizyonu olduğunu söylemek mümkün. Siz de Sharp marka televizyon kullanıyorsanız ve cihazınızda teknik bir sorun ile karşı karşıyaysanız, sorunu en kısa sürede çözmesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Sharp Servisi Hizmetlerine Devam Ediyor!

Sharp servis olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Birçok bireysel müşterimiz bulunduğu gibi, kurumsal alanda da pek çok müşterimiz bulunmaktadır. İstanbul Anadolu ya da Avrupa Yakası fark etmeksizin, hızlı şekilde iletişim kurabileceğiniz, sorunu en kısa sürede çözecek bir firma arıyorsanız, 444 78 56 numaramızı arayabilirsiniz.

Firmamız, piyasa genelindeki diğer birçok firmaya kıyasla, müşterilerine daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında sunulmuş olan parça ve işçilik garantisi gelmektedir.

1 yıllık parça ve işçilik garantisi, firmamızca kullanıcılara sunulmakta olan hizmetler arasında bulunmaktadır. Özel servisimiz ile iletişime geçip, beklediğiniz hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sizleri de bekliyoruz.

Leave a Comment