1 Yıl Garantili Pendik Profilo Servisi

  • Home
  • Genel
  • 1 Yıl Garantili Pendik Profilo Servisi

Beyaz eşyalar olarak bilinen buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar elektronik eşyalar olarak da bilinmektedirler. Her elektronik eşyanın arıza yapabilme ihtimali ve bu cihazların yenisini almanın maliyeti göz önüne alındığında teknik servis bakımının önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Hem beyaz eşyaların günlük yaşantımıza sağlamış olduğu kolaylıkların günlük hayatımızda bir aksama yaşanmaması için, hem de çok daha büyük masrafların oluşmaması adına bu arızaların da çok hızlı ve pratik bir şekilde giderilmesi gerekir.

İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren Profilo Servis siz değerli Profilo marka beyaz eşya kullanıcılarına güvenli, profesyonel ve hızlı bir şekilde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi onarımında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Oldukça güleryüzlü, tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma İstanbul’un her ilçesinde siz değerli Profilo kullanıcılarını bir sorun yaşama ihtimalinize karşılık hizmet vermek için beklemektedir.

Bunun yanında uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmesinden ötürü bölgede parmakla gösterilen firmalarında başında gelmesi ile bilinmektedir. Titizliği ve tamiratlardaki yüksek başarı oranının yanında yalnızca hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmektedir.

Bundan dolayı hem uygun fiyat politikası hem hizmet öncesi ve hizmet sonrası teknik desteğiyle siz de bozulan beyaz eşyalarınızın onarımı ya da montajı için gönül rahatlığıyla Pendik Profilo Servis merkezini tercih edebilirsiniz.

WEB ADRESİ : https://www.tservisler.com

Leave a Comment