2018 Gri Salon Dekorasyon Önerileri

Dekor hayatımızın her kısmında çok önemlidir. Evimizde zamanımızın en büyük kısmını salonlarımızda geçirmekteyiz. Ve dekorasyon çok kolay bir iş değildir. Öncelikle kafamızda tasarlamamız dekore etmemiz gerekmektedir. 2018 Gri Salon Dekorasyon Önerileri ‘nde sizler için en güzel, modern, gösterişli modelleri tasarlamış bulunmaktayız. Gri rengi hemen hemen her sene moda olmaktadır. Ve evinizin daha aydınlık, canlı olmasını sağlamaktadır. Açık renk dekorasyonlar evinizi olduğundan büyük göstermektedir. Daha iç açıcı, ferah göstermek istiyorsanız evlerinizi gri renk dekor tercih edebilirsiniz.

Neden Gri renk Dekorasyon Seçmeliyim?
Gri renk dekorasyon sizlerin gözlerinizi yormayacak, daha iç açıcı bir mekân sağlayıp evinizi daha şık göstermeye yardımcı olmaktadır. Sizler de açık rengin sadeliğine ve şıklığına güveniyorsanız 2018 Gri Salon Dekorasyon Önerileri sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

Gri ile Genişlik Yaratmak
Renklerin uyumunun odaların boyutunu değiştirdiğine gerçekten çok şahit olduk ve inanıyoruz. Gri mekânlara derinlik ve genişlik sağladığı için çok fazla tercih edilen renk olmaktadır. Dekorlarda da tercih edildiğinde belli bir uyumlu renk skalası ile çok farkı dekorasyonlar elde edilebilir. Sizler de Gri salon dekoru düşünüyorsanız 2018 Gri Salon Önerileri kısmına göz atabilirsiniz.

Dekorda Gri ’ye Hangi Renkler Yakışır?
Gri ‘ye yakışan renkler oldukça fazladır. Seçim seçeneğimiz çoktur. Pudra pembesi, parlak renkler, mavi ve turuncu tonları gri ‘ye çok yakışmaktadır.

Leave a Comment