Bornova Toshiba Servis Merkezi

Toshiba kalitesine sahip olan her ürün için hizmet veriyor ve geniş bir hizmet yelpazesi ile huzurlarınıza çıkıyoruz. İzmir Toshiba Servis ailesi gerçekten büyük bir aile ve bu ailenin en önemli fertleri de sizlersiniz. Verdiğimiz değer ortada ve ciddi anlamda insana seven bir firmayız.

Ekibimizi oluştururken çok sayıda detayı da göz önünde bulundurduk ve kemik kadromuzu daha deneyimli ve daha sorumluluk sahibi insanlardan oluşturduk. Yarattığımız bu kadro bizleri ciddi anlamda mutlu ediyor ve bu mutluluk sunduğumuz servis hizmetlerine de en iyi şekilde yansıyor. Sizinle birlikte büyüyen bir aile var karşınızda ve bu aileye katılacak olan yeni isimleri de büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bornova Toshiba Servis – 444 78 56 Hemen Ara!

Kaliteyi satın almak isteyen her insana kapılarımız açık ve bu kapıdan içeri girdiğinizde samimi bir personel kadrosu da sizleri bekliyor olacaktır. Dilediğiniz an kapılarımızı çalabilir ve beklentilerinize yanıt alabilirsiniz. Sizi tanımak ve sizleri de bu ailede görmek istiyoruz. Daha iyilerini sunmak adına hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza devam ediyor ve elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Beklentilerinizi karşılamak ve sizi de bu ailenin bir parçası yapmak adına 10 yıldır bu sektörde hizmet vermeye devam ediyor ve sunduğumuz servis hizmetleri ile birlikte kaliteyi de sizinle paylaşıyoruz. Toshiba marka ürünleriniz bize emanet ve emanetlerinizi en iyi şekilde ele almaya da devam ediyoruz.

Bilgi almak ve bununla birlikte sorularınızı da iletmek isterseniz eğer yapmanız gereken şeyi çok iyi biliyorsunuz. Çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere bu konuda yardımcı olacak ve merak ettiğiniz tüm sorulara da en detaylı şekilde yanıt vererek merakınızı da ortadan kaldıracaktır. Ayrıca http://www.toshservis.com web adresimiz sayesinde firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment