Dyson Süpürgeleriniz Pendikte Bize Emanet

  • Home
  • Genel
  • Dyson Süpürgeleriniz Pendikte Bize Emanet

Dyson elektrikli süpürgeler en fazla tercih edilen markalar arasında yer alan ve ev kadınlarının fazlası ile tercih ettiği marka türlerinden biri. Bu da aynı zamanda en fazla servise sahip olan markalar arasında yer almasını sağlıyor. Dyson Servis hemen her yerde bulunan bir yaygınlığa sahip.

Servislere gelen elektrikli süpürgeler hemen her seferinde aynı prensip ile incelenerek sorunu çözülür. Öncelikle süpürgenin sorunu tam olarak nedir bu tespit edilir. Çalışmıyor mu ya da düzensiz mi çalışıyor, yeterli emiş gücüne sahip değil mi, ya da emiş gücünde dalgalanmalar mı oluyor buna bakılır. Buna sebep olan parça nedir, problem tam olarak cihazın neresinde bu tespit edilir. Yani sorun ne olursa olsun ilk olarak elektrikli süpürgeniz fişe takılır ve güç geliyor mu gelmiyor mu, geliyorsa nereye kadar geliyor bu kontrol edilir. Aletler ile devir testleri yapılır. Yani ilk olarak elektrik aksamında bir problem var mı bu sorun çözülür.

Elektrikli süpürgelerinizde aşırı ısınma sorunu da oldukça önemlidir. Dyson marka elektrikli süpürgelerde çok ısınma durumunda otomatik olarak durmasını sağlayan bir özellik vardır. Eğer elektrikli süpürgeleriniz aniden duruyorsa fişini çekerek bir süre beklemeniz gerekir. Ortalama 20 ile 30 dakika arasında değişen bu süre modellere göre değişiklik gösterir. Kullanma kılavuzuna bakarak bu süreyi öğrenebilirsiniz.

Tavsiye edilen davranış durumu ise sorun olduğunu düşündüğünüz elektrikli süpürgeyi kendiniz tamir etmeye çalışmamaktır. En yakın servisi aramanız en doğru şey olacaktır. Pendik Dyson Servis kalıbı ile size en yakın servisi internetten bulabilirsiniz.

WEB ADRESİ: http://www.ozelservismerkezi.com

Leave a Comment