Dyson Teknik Servis Soğanlık

Dyson elektrik süpürgesi konusunda sıklıkla tercih edilen markaların başında bulunuyor. Özellikle dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlere sahip olması markaya olan ilginin artmasına neden olmuştur. Dyson marka cihazlarda da zaman içinde çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir. Evin en fazla kullanılan teknolojik cihazları arasında bulunan cihazların onarım işlemi acil şekilde yapılmadığında temizlik açısından sıkıntılar görülebilir.

Bu nedenle vakit kaybetmeden teknik servis talebi oluşturmak yerinde olacaktır. Dyson Servisi konuya hızlı çözümler sağlarken arızaların can sıkan sorunlar olmasının önüne geçmektedir. Üstelik arızanın çeşidinin herhangi bir önemi olmadan çok kısa bir süre içinde garantili bir çözüm sunar. Elektrik süpürgesinin çekim gücünün zayıflaması, cihazın gürültülü çalışması, cihazın çalışma sırasında toz üflemesi, cihazın çalışmaması vs. gibi konularda yardım almak için Dyson servise danışmanız yeterlidir.

Servis ekibi kısa bir süre içinde evinize kadar gelerek cihazın servise ulaştırılmasına neden olur. Cihaz onarım işlemine geçilmeden önce tarafınıza ulaşılarak onayınız alınacaktır. Onarım veya parça değişimine izin verdiğiniz takdirde çalışma başlar. Parça değişimi yapıldığında ilgili parçaya bir yıllık süre boyunca değişim garantisi verilmektedir. Bu süre boyunca değişimi sağlanan cihaz parçasında herhangi bir sorun ortaya çıkarsa servis tarafından onarım işlemi ücretsiz şekilde yapılır. İstanbul’un hemen hemen her noktasından başvurabileceğiniz Dyson Servis Soğanlık cihazınızı eskisi gibi verimli kullanmanız açısından ulaşmanız gereken bir adrestir.

Leave a Comment