Esenler Teka Teknik Servis Hizmetinizde

  • Home
  • Genel
  • Esenler Teka Teknik Servis Hizmetinizde

Beyaz eşyaların bulunmadığı bir yaşam alanı düşünülemez. Bilhassa çamaşır ve bulaşık makinesi sayesinde hayatımızın çok daha kolaylaştığını ifade edebiliriz. Teka; beyaz eşya satın almak isteyenlerin tercih ettiği ilk markalardan birisidir. Kaliteli modelleri ile dikkat çeken Teka; satış sonrası destek konusunda da en iyisi! Teka Servis Esenler ile bulaşık ve çamaşır makinelerinizdeki arızaları ortadan kaldırabilirsiniz.

Neden Teka Teknik Servis?

Teka bulaşık makinenizi severek kullanıyor olabilirsiniz. Ancak, diğer beyaz eşya modellerinde olduğu gibi bu ürünün de günün birinde arızalandığını görebilirsiniz. Örneğin, bulaşık makinenizin belirli dönemlerde suyunu boşaltmaması; can sıkıcı bir husus olarak dikkat çeker. Siz de bu tür bir sorunla karşılaştıysanız bunun genellikle bir kullanıcı hatası olduğunu ifade etmeliyiz. Bu tür bir arızada ne yapacağınızı bilemiyorsanız Teka teknik servis yardımı alabilirsiniz.

Bulaşık makinesinin olması gerekenden fazla doldurulması dolayısıyla suyu boşaltmama sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada, bulaşık makinenizde meydana gelen tıkanmalar ciddi bir sıkıntı olacaktır. Ayrıca, pompa arızası başta olmak üzere kontrol modülünün başarısız olması ve basınç şalterinin kırılması gibi etmenler de bulaşık makinesinin suyu boşaltmamasına sebep olan etmenler arasındadır. Sonuç olarak, Teka teknik servis desteği ile bulaşık makinenizdeki bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Bulaşık makinenizin çalıştığı sırada bir yandan da pompanın uğultusu duyuluyorsa ne yapacağınızı öğrenmek adına yine Teka teknik servis ile iletişim kurmalısınız.

Leave a Comment