Franke Çamaşır Makinesi Servisi İstanbul

  • Home
  • Genel
  • Franke Çamaşır Makinesi Servisi İstanbul

Çamaşır makinesi, günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Bu cihaz kirli çamaşırların belirli bir kütle boyutunda temiz olacak şekilde yıkamaktadır. Kıyafetlerin yıkanabilmesi için farklı programlar bulunmaktadır. Bu programlar çamaşırların yıkanabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Ancak bu cihazlarda da arızalar oluşabilmektedir.

Franke, günümüzde pek çok ülkede kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Özellikle çamaşır makineleri konusunda oldukça büyük gelişimlere ve kaliteli ürünlere sahiptir. Ürünlerin kaliteli olmasının yanı sıra beklenmedik arızalar da meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlar için de görev yapan özel servisler bulunmaktadır. İstanbul Franke Servis de bu özel servislerden birisidir. Sahip olduğu profesyonel personel kadrosu ile tüm arızaların çözümü için hizmete hazır bulunmaktadır.

Nasıl Hizmet Alınır?

Pendik Franke Servis, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan bir özel servistir. Yalnızca Pendik ve çevresinde bulunan ilçelere etkin bir şekilde hizmet verebilmektedir. Bu servis ile irtibata geçebilmek için telefon imkanı bulunmaktadır. Telefon vasıtasıyla müşteriler, olağan arızalarının çözümü için bu servis ile iletişime geçebilmektedir. Oluşturulan başvuru formu ile arıza tespiti yapılmakta ve personel grubu adrese ulaşım sağlamaktadır. Arıza büyük değil ise personeller adreste onarım gerçekleştirebilmektedir. Ancak cihazdaki arıza ciddi bir boyutta ise cihazın onarımı şubede gerçekleştirilmektedir. Onarım işlemi tamamlandıktan sonra cihaz, müşterinin adresine teslim edilmektedir. Bu süreçte personeller tüm sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Leave a Comment