İzmir Doğalgaz Tesisat Firmaları

Doğalgaz tesisatı yaptırırken dikkat etmeniz gerekenler;

Doğalgaz tesisatını yakın zamanda yaptırmış biri olaraktan baştan sona aldığım dersleri size aktaracağım. Öncelikle ihtiyacımız olan düzgün işi yapabileceğine inandığımız bir firma ile anlaşmak. Doğalgaz tehlikeli bir iş olduğu için öncelikle keşfe gelen arkadaşın niteliklerine dikkat etmeniz gerekmekte. Gelen arkadaşın mühendis olmasına dikkat ettim. Zaten geldiğinde anlattıkları ile bildiğini anlayabiliyorsunuz. Teknik detayları kolaylıkla cevaplayıp zor noktalarda sizi yönlendirmesini iyi biliyor. Daha sonra iş malzemeleri seçme kısmına geldi.

Daha öncede araştırdığım 2-3 tane kombi markası vardı. Bunların ne farkı olduğunu olduğunu gelen 2-3 arkadaşa sordum hepsinden fantastik cevaplar aldım fakat dürüst olanı seçmeniz gerekiyor. Sizin şartlarınıza göre kombi seçimi yapmalısınız. İzmir doğalgaz kullanacaksanız benim gibi evinize ve yaşam koşullarınıza göre yoğuşmalı veya yoğuşmasız kombi tercihlerini yapabilirsiniz. Ben çok evde durmadığım için yoğuşmasız bir cihaz seçtim. Keşfe gelen arkadaşa da güvenerek kalitesinden emin olduğum bir marka olan Ferroliden yana tercihimi kullandım.

Radyatörlerimi de Ferroli yaparak tam bir uyum içerisinde evime gelecek malzemelere karar verdim. Detay malzemeleri firmaya güvenerekten onlara bıraktım. İş bir günde bitti. Ev haliyle ilk başta dağıldı ama akşama doğru evi topladılar temizliklerini yaptılar ve gaz açımını bekledik.

İzmirde gaz açımı 2 gün sürüyor ve sorunsuzca gaz açımını yaptı sağolsun firmadaki arkadaşlar. İş sürecinde en küçük detayları bile bana anlatarak kulaktan dolma bilgiler yerine sağlıklı bir şekilde bilgilendirildim. Size de yaptırdığım firmayı gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Leave a Comment