Libelle Servis Hizmetleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte temizlik alanında da modern yenilikler görülmeye başlanmış, bu yeniliklerden günümüzde en çok tercih edileni ise elektrikli süpürgeler ve temizlik robotları olmuştur. Zira temizlik hemen hemen her gün hem evlerde hem iş yerlerinde hem de açık alanlarda dahi yapılan bir iş olduğundan dolayı bu işte kullanılan en önemli araçları ise elektrikli süpürgeler ve temizlik robotları oluşturmaktadır. Hemen hemen her gün yapılamasından ve sık kullanıma bağlı olarak yıpranan bu araç gereçler bozulmakta ve işlevlerini yitirebilmektedir. Libelle Servis başta temizlik robotları olmak üzere elektrikli süpürgelerde de meydana gelen arılara ilişkin onarım hizmeti vermektedir.

Temizlik Robotu Arızaları ve Libelle Servis
Temizlik robotları başta temizlik şirketleri olmak üzere farklı alanlarda kullanılmakta ve hızlı ve hijyenik temizlik faaliyeti göstermektedir. Bu tip cihazlarda görülen hatalar:
Motorun çalışmaması,
İyi çekim ve temizleme yapmaması,
Tahliye ızgaralarının tıkanması,
Derin dövücünün çalışmaması gibi arızalar olarak tanımlanabilmekle beraber Libelleservis.org adresini kullanarak teknik destek alabilirsiniz.

Libelle Servis ve Yedek Parça
Temizliğe yardımcı temizlik araçlarının, temizliğin farklı şekilleri için üretilmiş olan yardımcı ekipman ve aksesuarları bulunmakla birlikte orijinal parçaların bozulması ya da kırılması, kaybolması gibi durumlarda Libelle Servis tarafında sağlanan yedek parça hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. BU yedek parçalar markaya göre:
Fırça emici başlıklar,
Köşe temizleme aparatları,
Duvar ve tavan fırçaları,
Açma, kapama düğmeleri ve devreleri, Her tülü separatörler gibi parçalar olmakla birlikte diğer tüm parçaları servisimizden temin edebilirisiniz.

Leave a Comment