Özel İstanbul Baymak Kombi Servis Noktası

  • Home
  • Genel
  • Özel İstanbul Baymak Kombi Servis Noktası

Her firma müşterilerine ürün veya ürünler satabilir. Ancak satış sonrası ürün desteği ve servis de bir üretim süreci kadar önemli yer tutar. Aldığınız ürün ve hizmetin devamı olarak satış sonrası destek ve servis de mükemmel olmalıdır. Baymak Servislerimiz de bu amaçla sizlere Pendikte hizmet verebilmek amacıyla her daim müşterilerinin yanında.

Sizlerin ısıtma ya da soğutma gibi sistemlerinizdeki eksiklikleri, sorunları nitelikli ve donanımlı personeli ile en kusursuz biçimde giderebilmek birincil hedefimiz olarak yerini korumaktadır.

Özel Baymak Servis İstanbul Telefon: 444 78 56

Servislerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak kendilerini geliştirerek sizlerin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Bütün bunların yanında her türlü sorun, istek ve şikayetleriniz için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Müşterilerimize sağlanan tüm yedek parçalarımız da Baymak Garantisi dahilinde olup yedek parça değişimindeki sorunlarınızı sıfıra indirmekteyiz. Sizlerin kafasında en ufak soru işareti kalmadan her türlü desteği sağlayabilmek hem sizleri hem de özel servis olarak bizleri mutlu eder. Her daim yetişmiş nitelikli ve donanımlı personelimiz ile yanınızdayız.

WEB: https://www.baymak-servis.org

Leave a Comment