Özel Siemens Servis İzmir : 444 88 48

  • Home
  • Genel
  • Özel Siemens Servis İzmir : 444 88 48

İzmir’de tercih edilen beyaz eşya firmaları içerisinde lider konumda bulunan markalardan birisi olan Siemens ürettiği ev teknolojisi ürünleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek sayısız ürün tasarlayan Siemens, bu ürünlerini son teknolojiyi kullanarak üretmenin yanında dayanıklı, işlevsel ve kullanıcı dostu olmalarına özen göstermektedir. Bölgedeki yoğun Siemens kullanımla birlikte oluşan yoğun servis taleplerini karşılama üzere kurulmuş olan Siemens servis İzmir ekiplerimiz, çevre ilçelere ve İzmir’in tamamına mobil ekiplerimizle hizmet vermektedir. En acil tamir ihtiyaçlarınızda yanınızda olan firmamız, kaliteli bir servis hizmetini İzmir halkına sunmaktadır.

Siemens Servis İzmir hizmetimiz, markanın tüm modellerini kapsayan, geniş bir hizmet ağıyla sunulmaktadır. Personellerimiz Siemens ürünlerinde deneyimli ve teknik donanımı yüksek kişilerden seçilmektedir. Adresinize en kısa süre içerisinde gelen ekiplerimiz tarafından cihazınızın arızası tespit edilerek, hızlı bir tamir süreci başlatılır.

Bu süreç içerisinde en detaylı çalışmayı gerçekleştiren ekiplerimiz, cihazınızın tekrar arızalanmadan uzun yıllar çalışabilmesi için işlem gerçekleştirirler. Değişimini sağladığımız parçalara 1 yıl süresince garanti vererek, parça bu sürede tekrar arızalanırsa ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

Siemens Servis İzmir telefonumuza ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilir, müşteri temsilcilerimizle tüm servis detaylarını konuşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz servis prosedürümüzü size açıkladıktan sonra ekiplerimizle en uygun saatte randevulaşmanızı sağlayacaktır. Profesyonel servis hizmeti sunan firmamız İzmir bölgesindeki lider firmalar arasında yer almaktadır. Bizden alacağınız tüm hizmetlerden memnun kalacaksınız.
Web: http://www.siemensservisizmir.org

Leave a Comment