Özel Vaillant Servisi Anadolu Yakasında Sizlerle!

  • Home
  • Genel
  • Özel Vaillant Servisi Anadolu Yakasında Sizlerle!

Ülke genelinde sunduğu servis hizmetleri ile birlikte müşteri memnuniyetini hedefleyen özel markalardan bir tanesi olan Vaillant yalnızca yetkili servisler ile değil sayısız şubesi bulunan özel servis firmaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Vaillant marka kombim için birçok servis firmasından hizmet aldım ancak istediğim gibi bir firma ile henüz karşılaşmadım ta ki geçtiğimiz günlerde hizmet aldığım Özel Vaillant Servis Merkezi firması ile tanışana kadar!

Firma tüm ön yargılarımı yok etti ve yetkili servislerden bile daha kaliteli hizmet sunduklarını da belirtmek isterim! Vaillant kalitesine sahip ürünlerin çok daha iyi şekilde hizmet alması gerektiğini düşünüyorum çünkü gerçekten kusursuz ürünlere sahip olan bir marka!

Kullandığım Vaillant marka farklı ürünler için bu firmaya fazlasıyla güveniyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum çünkü firma özel servis sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi ve birçok firma için de rol model durumunda! Vaillant marka tüm ürünler için hizmet veren Özel Vaillant Servisi sayesinde sizler de ev ya da iş yerlerinizde kullandığınız Vaillant marka ürünler için hizmetler alabilirsiniz.

Firmaya ait çağrı merkezi haftanın her günü teknik destek hizmetleri sunuyor ve canlı destek hizmeti ile de fark yaratmayı başarıyor. Firmaya ait web sitesi üzerinden taleplerinizi iletebilir ya da sundukları hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Leave a Comment