Philips TV’leriniz Bize Emanet

Türkiye’ de son yıllarda kurumsallaşan servis hizmetleri ile birlikte artık teknolojik ürünlerdeki sorunlara ilişkin olarak tüketicilerin profesyonel ve dünya standartlarına uygun seviyelerdeki kaliteye sahip olan servis hizmetlerinden yararlanabilmesine olanak veriliyor. Bu noktada Philips Servis merkezi özellikle televizyon ve elektrikli süpürge gibi yaşam alanlarında sık kullanılan ancak servis hizmetleri konusunda kullanıcıya her zaman sorun yaşatan ürünlerde de dünya standartlarına uygun hız ve kalite seviyesine sahip olan özel servis hizmetleri alınmasına olanak veriyor. Uzman personellerin bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan tam donanımlı mobil araçlar ile bekletilmesi sayesinde arıza olması halinde vakit kaybetmeden modern servis hizmeti alımı mümkün oluyor.

Bölgedeki tam donanımlı mobil araçların çok kısa süreler içerisinde ilgili adrese ulaşım gerçekleştirebilmesi çerçevesinde yerinde özel servis hizmetleri uygulamaları kapsamında Philips Servis merkezi kullanıcıların arızalanan ürünlerinden dolayı yaşayabilecekleri gereksiz vakit kayıplarının minimal seviyede tutulmasını sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim imkanının bulunduğu müşteri destek hattına her televizyon ve elektrikli süpürge arıza için anında başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Uzman ve deneyimli iletişim personeli tarafından alınan arıza bildirimleri, bölgede adrese en yakın lokasyonda bulunan teknik ekibe yönlendirilerek, özel servis hizmetlerinden en kısa süre içerisinde faydalanılmasını sağlıyor. Bu sayede vakit kayıpları önlendiği gibi maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti anlayışının hakim olduğu servis müdahaleleri sonucunda da ürünün onarımı için tüketiciye ciddi faturaların çıkartılması gibi çağ dışı uygulamalarında yok edilmesi sağlanıyor.

Philips Servisleri’nin Adres Bilgileri; https://www.servisp.com

Leave a Comment