Siemens Teknik Servis İzmir

Bulaşık makinesi artık bir evin olmazsa olmazı konumuna gelmiştir. Artık gelişen ve ilerleyen teknolojinin de etkisiyle kısa ve uzun programlar olmak üzere bir çok fonksiyonda Siemens bulaşık makinelerine uygulanmıştır. Bu kadar fonksiyonel bir cihaz haline gelen bulaşık makineleri her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da çeşitli arızalarla karşılaşılabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşıldığında herkesin yapacağı gibi sizlerde bir teknik servis ekibinden bulaşık makineniz için yardım istemelisiniz.

Fakat bu teknik servis hizmeti isteyeceğiniz firma uzun yıllardır Siemens servisi olmalı ve teknik servis kadrosunun bu markada uzman ve tecrübeli olması zorunludur. Eğer aksi olursa sizlerin ekonomisine faydadan daha çok zarar verebilmektedir.

Eğer İzmir’de yaşıyorsanız ya da İzmir’de bir iş yeriniz varsa İzmir Siemens Teknik Servis firması size kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Bu firmaya ulaşmak için ise İzmir’in neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine bir arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Kaydı oluşturduktan sonra İzmir’deki evinizin ya da iş yerinizin açık adresini çağrı merkezi yetkilisi ile paylaştıktan sonra sizin belirttiğiniz konuma en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibi mümkün olabildiğince en kısa sürede size ulaşmaktadır.

Ayrıca firma sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için garanti hizmeti sunmaktadır.

Leave a Comment