Toshiba Servis

Televizyon konusunda son zamanlarda yaşanan gelişmeler sayesinde artık Full HD değil 2K hatta 4K çözünürlüğe sahip olan cihazlarda piyasaya çıktı. Bu cihazlarda kullanılmakta olan panellerin fiyatı oldukça yüksek olduğu için televizyon alırken mümkün olduğu kadar garanti süresini uzatmanızı tavsiye ediyoruz. Her ne kadar bahsetmiş olduğumuz bu durumlara dikkat ederek alışveriş yapıyor olsanız da yine de televizyonlarda kullanılan panellerde zaman içeride çeşitli problemler meydana gelebiliyor.

Eğer bahsetmiş olduğumuz parçaları değiştirmek istiyorsanız Toshiba Servis ekibi size tamamen orjinal parça garantisi ile hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır. Değiştirmiş olduğumuz panellere bir yıl boyunca işçilik ve parça değişimi garanti verdiğimiz için eğer kullanımı sırasında yeniden aynı problemler meydana gelecek olursa ücretsiz bir şekilde değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Bir çok özel servis ile bu hizmetleri sunduğumuz için müşterilerimizin büyük bir bölümü sırf garanti verdiğimiz için uzun zamandan beri bizi tercih ediyor.

Eğer siz de sunmuş olduğumuz tüm bu ayrıcalık hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken gece gündüz hizmet veren çağrı merkezimize ulaşmak olacaktır. Toshiba Servis’le çalışan ekip arkadaşlarımız yaşamış olduğunuz problemler tespit ettikten sonra hemen harekete geçecek ve gerekirse evinize kadar gelerek işlemleri bu şekilde uygulamaya devam edecektir.

Siz müşterilerimizin memnun etmek için güler yüzlü ve mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Leave a Comment