Ümraniye Electrolux Teknik Servis Merkezi

  • Home
  • Genel
  • Ümraniye Electrolux Teknik Servis Merkezi

Dünya genelinde beyaz eşya teknolojisinde en fazla tercih edilen markalardan olan Electrolux, Türkiye’ de de yaygın olarak tercih ediliyor. Gelişmiş akıllı teknolojileri, üstün kaliteye sahip parçaları ve geniş fonksiyonları ile her alanda önemli avantajlar sunuyor. Bu nedenle yaygın şekilde kullanılan Electrolux markalı beyaz eşya ürünleri için servis ihtiyacı da paralel olarak artış gösteriyor. Electrolux Servisi firması olarak bu ihtiyaçlara profesyonel ve kurumsal standartlarda yanıt vermekteyiz.

Electrolux beyaz eşya teknolojisine ilişkin akademik düzeyde eğitime sahip olan teknikerlerden oluşan ekiplerimizle tüm İstanbul genelinde profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman teknikerlerimiz tarafından gerçekleştirilen her bir müdahale firmamız tarafından 1 yıl geçerli olacak şekilde garanti kapsamına alınmaktadır. Uzman ekiplerimizin her zaman müdahale için hazır durumda bulunduğu mobil ekiplerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. Electrolux Servis Ümraniye firması olarak İstanbul genelinde tüm ilçelerde tam donanımlı mobil servis araçlarımızla faaliyet gösteriyoruz.

Haftanın her günü 24 saat boyunca 444 78 56 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile Electrolux markalı beyaz eşyalarınız için teknik arza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz beyaz eşya arıza kaydı için Electrolux Teknik Servisi uzman ekiplerimiz, çok kısa zaman dilimlerinde adresinize ulaşmaktadır. Adresinizde tam donanımlı ve yanı sıra Electrolux orijinal yedek parça konusunda hazırlıklı servis araçlarımız sayesinde yerinde müdahaleleri gerçekleştirerek, en hızlı şekilde arızaların çözümünü sağlamaktayız.

Leave a Comment